26 maja 2022 Informacje

II Turniej Karate Kyokushinkai o Puchar Wiślanego Smoka - Liszki 2022 za nami!

W sobotę 21 maja br. w hali sportowej Szkoły Podstawowej im. św. Jana Kantego w Liszkach odbył się II Turniej Karate Kyokushinkai o Puchar Wiślanego Smoka - Liszki 2022.

W zawodach wzięło udział ponad 100 zawodników i zawodniczek z 12 klubów z województw podkarpackiego, śląskiego i małopolskiego. Gośćmi honorowymi wydarzenia byli shihan Andrzej Drewniak prezes KWF oraz Agnieszka Pyla radna Powiatu Krakowskiego.

Wszystkim zawodnikom gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

Szczególnie cieszymy się z bardzo dobrych występów karateków z naszej gminy. W kategorii kumite I miejsce zajęli: Jan Kopeć oraz Nikola Mądra, w kategorii kata dziewcząt najlepszą okazała się Gabriela Urban, natomiast III miejsce zajęły Nikola Mądra i Natalia Wójcik. W kategorii kata chłopców II miejsce wywalczyli Jan Kopeć i Maciej Galant.

Składamy serdeczne podziękowania wszystkim zaangażowanym w organizację zawodów, a przede wszystkim trenerowi Ireneuszowi Maśnicy, sędziom, rodzicom i wszystkim przyjaciołom Lisieckiego Klubu Karate Kyokushinkai.