27 kwietnia 2016 SportOświata

Drużyna Siatkarzy z Gimnazjum w Mnikowie Mistrzami Powiatu

W dniu 21 kwietnia w Krzeszowicach odbył się turniej finałowy gimnazjady w piłce siatkowej chłopców.

W dniu 21 kwietnia w Krzeszowicach odbył się turniej finałowy gimnazjady w piłce siatkowej chłopców. W zawodach wzięło udział 7 reprezentacji gmin Powiatu Krakowskiego Ziemskiego. Drużyna naszego Gimnazjum po zajęciu 2 miejsca w grupie zmierzyła się w półfinale z Gimnazjum w Skale. Wygraliśmy pewnie 2:0. W finale spotkaliśmy się ponownie z reprezentantami Gimnazjum w Kamieniu z gminy Czernichów, z którymi przegraliśmy w meczu grupowym 1:2. W najważniejszym jednak meczu wygraliśmy 2:0 i zostaliśmy mistrzami Powiatu! 26 kwietnia będziemy reprezentować nasz Powiat w turnieju rejonowym, w którym weźmie udział 6 drużyn-mistrzów powiatów.
Skład drużyny: Michał Majcherek, Kamil Niemiec, Jakub Kwoka, Piotr Kania, Krzysztof Dziedzic, Michał Dziedzic, Łukasz Balon, Przemysław Kowal, Konrad Steczko, Patryk Czechowski, Olaf Kozak, Kamil Lipiarz.